CVR 84299715Public limited company (A/S)Fremstilling af andre maskiner til generelle formål i.a.n. (282900)AllerødFounded 31 May 1978
Dandex has recorded no changes to this company since it began following the register.
Compiled by Dandex from the Central Business Register (CVR, datacvr.virk.dk), Erhvervsstyrelsen, and annual reports filed in XBRL. Values marked Dandex estimate are computed by Dandex from that data, not registered.
Dandex is Danish company data. Connect it once and ask about T-safe A/S, or any Danish company, from your assistant, the API or the command line. Answers come from the current record: owners and the ownership network, financials year by year, and the latest registered changes.
Set Up DandexEmployees
41
CVR registry, Aug 2026
+3 (+7.9%) over 12 months
Gross profit
56.6M
DKK, annual report 2025
-6% on 2024
Result
+30.6M
DKK, annual report 2025
Equity
44.2M
DKK, annual report 2025
Kratbjerg Invest ApSCVR 32831605, 50% to under 66.7% of capital, 66.7% to under 90% of votes, since 25 Nov 2013
CP Panda Holding ApSCVR 32831664, 20% to under 25% of capital and votes, since 25 Nov 2013
and 2 moreAnders Johannes Lebrinne Tandrupsince 25 Oct 2016
CVR 2063218610% to under 15% of capital, 5% to under 10% of votesclass Bnotified 8 Feb 2022since 25 Nov 2013
CVR 294237765% to under 10% of capitalclass Bsince 15 Nov 2012
CVR 3283166420% to under 25% of capital and votesclass A, Bnotified 9 Jun 2021since 25 Nov 2013
CVR 3283160550% to under 66.7% of capital, 66.7% to under 90% of votesclass A, Bnotified 31 Oct 2026since 25 Nov 2013
Holders of 5% or more, from the owner register. CVR records shares in bands, not exact figures.
CVR 3293304110% to under 15% of capital, 5% to under 10% of votesclass Bnotified 31 Oct 202619 Mar 2012 to 31 Oct 2026
Ultimate controller
Anders Johannes Lebrinne Tandrup
Holds 100% of capital and votes in Kratbjerg Invest ApS, since 12 Mar 2010
Holding company
CVR 32831605Private limited company (ApS)
Holds 50% to under 66.7% of capital and 66.7% to under 90% of votes in T-safe A/S, since 25 Nov 2013
This company
T-safe A/S
CVR 84299715
1 Danish company.
SubsidiaryCVR 31672023100% of capital and votes
Found by searching the CVR owner register (ejerregister) for T-safe A/S as owner: Danish companies it holds 5% or more of, and their holdings one level down. Foreign holdings are not in CVR.
CVR 3582101525% to under 33.3% of capital and 33.3% to under 50% of votes29 Dec 2015 to 31 Mar 2021
CVR 3422848590% to under 100% of capital and votes1 Jan 2014 to 30 Jun 2016
31 May 1978 to 6 Nov 2026.
31 May 1978 to 6 Nov 2026.
Aug 2026, monthly: 41 employees, 36 FTE
Arrow keys move through the periods, Home and End go to the first and the latest, Escape returns to the latest.
| Period | 1997 | 1998 | 1999 | 2000 | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | Q1 2010 | Q2 2010 | Q3 2010 | Q4 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | Jan 2015 | Feb 2015 | Mar 2015 | Apr 2015 | May 2015 | Jun 2015 | Jul 2015 | Aug 2015 | Sep 2015 | Oct 2015 | Nov 2015 | Dec 2015 | Jan 2016 | Feb 2016 | Mar 2016 | Apr 2016 | May 2016 | Jun 2016 | Jul 2016 | Aug 2016 | Sep 2016 | Oct 2016 | Nov 2016 | Dec 2016 | Jan 2017 | Feb 2017 | Mar 2017 | Apr 2017 | May 2017 | Jun 2017 | Jul 2017 | Aug 2017 | Sep 2017 | Oct 2017 | Nov 2017 | Dec 2017 | Jan 2018 | Feb 2018 | Mar 2018 | Apr 2018 | May 2018 | Jun 2018 | Jul 2018 | Aug 2018 | Sep 2018 | Oct 2018 | Nov 2018 | Dec 2018 | Jan 2019 | Feb 2019 | Mar 2019 | Apr 2019 | May 2019 | Jun 2019 | Jul 2019 | Aug 2019 | Sep 2019 | Oct 2019 | Nov 2019 | Dec 2019 | Jan 2020 | Feb 2020 | Mar 2020 | Apr 2020 | May 2020 | Jun 2020 | Jul 2020 | Aug 2020 | Sep 2020 | Oct 2020 | Nov 2020 | Dec 2020 | Jan 2021 | Feb 2021 | Mar 2021 | Apr 2021 | May 2021 | Jun 2021 | Jul 2021 | Aug 2021 | Sep 2021 | Oct 2021 | Nov 2021 | Dec 2021 | Jan 2022 | Feb 2022 | Mar 2022 | Apr 2022 | May 2022 | Jun 2022 | Jul 2022 | Aug 2022 | Sep 2022 | Oct 2022 | Nov 2022 | Dec 2022 | Jan 2023 | Feb 2023 | Mar 2023 | Apr 2023 | May 2023 | Jun 2023 | Jul 2023 | Aug 2023 | Sep 2023 | Oct 2023 | Nov 2023 | Dec 2023 | Jan 2024 | Feb 2024 | Mar 2024 | Apr 2024 | May 2024 | Jun 2024 | Jul 2024 | Aug 2024 | Sep 2024 | Oct 2024 | Nov 2024 | Dec 2024 | Jan 2025 | Feb 2025 | Mar 2025 | Apr 2025 | May 2025 | Jun 2025 | Jul 2025 | Aug 2025 | Sep 2025 | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Employees | 25 | 22 | 22 | 23 | 21 | 24 | 27 | 32 | 28 | 36 | 31 | 25 | 25 | No count | No count | No count | No count | 25 | 25 | 27 | 27 | 31 | 32 | 33 | 31 | 28 | 27 | 30 | 29 | 30 | 29 | 30 | 33 | 32 | 34 | 35 | 34 | 35 | 35 | 35 | 35 | 34 | 33 | 32 | 33 | 31 | 30 | 31 | 32 | 32 | 32 | 32 | 32 | 31 | 31 | 33 | 32 | 33 | 32 | 32 | 34 | 34 | 34 | 33 | 32 | 32 | 33 | 34 | 33 | 34 | 34 | 33 | 35 | 35 | 40 | 38 | 38 | 37 | 37 | 37 | 40 | 37 | 37 | 37 | 37 | 39 | 38 | 36 | 37 | 37 | 37 | 38 | 37 | 35 | 35 | 34 | 34 | 34 | 35 | 36 | 33 | 35 | 34 | 36 | 33 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | 36 | 37 | 36 | 39 | 37 | 40 | 37 | 37 | 39 | 39 | 40 | 40 | 40 | 39 | 39 | 40 | 39 | 36 | 39 | 38 | 37 | 37 | 38 | 38 | 37 | 38 | 37 | 36 | 37 | 38 | 40 | 36 | 36 | 37 | 39 | 37 | 38 | 38 | 38 | 42 | 37 | 40 | 38 | 39 | 40 | 40 | 39 | 41 | 38 | 41 |
| FTE | 20 | 20 | 18 | 17 | 17 | 18 | 19 | 22 | 21 | 24 | 23 | 24 | 20 | 20 | 20 | 20 | 21 | 16 | 17 | 20 | 22 | 24 | 26 | 27 | 25 | 23 | 22 | 23 | 24 | 24 | 24 | 25 | 26 | 26 | 27 | 28 | 27 | 28 | 27 | 28 | 27 | 28 | 27 | 27 | 25 | 26 | 25 | 26 | 27 | 27 | 26 | 27 | 27 | 25 | 26 | 28 | 25 | 26 | 27 | 26 | 26 | 27 | 27 | 27 | 26 | 26 | 25 | 27 | 26 | 27 | 27 | 26 | 28 | 27 | 30 | 29 | 29 | 29 | 28 | 29 | 34 | 29 | 31 | 31 | 32 | 31 | 33 | 30 | 31 | 29 | 31 | 32 | 30 | 28 | 28 | 28 | 28 | 29 | 29 | 29 | 29 | 30 | 31 | 31 | 29 | 31 | 30 | 30 | 30 | 30 | 31 | 31 | 31 | 32 | 33 | 33 | 32 | 33 | 34 | 34 | 36 | 33 | 35 | 34 | 35 | 35 | 35 | 34 | 40 | 36 | 35 | 37 | 37 | 37 | 36 | 35 | 35 | 35 | 35 | 36 | 37 | 35 | 35 | 35 | 38 | 36 | 36 | 35 | 35 | 37 | 34 | 36 | 38 | 35 | 34 | 35 | 38 | 37 | 35 | 36 |
| Series | Annual | Annual | Annual | Annual | Annual | Annual | Annual | Annual | Annual | Annual | Annual | Annual | Annual | Quarterly | Quarterly | Quarterly | Quarterly | Annual | Annual | Annual | Annual | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly |
The legal entity's own headcount as CVR records it, not the annual report's average, which may cover a group. Annual 1997 to 2009 and 2011 to 2014; quarterly Q1 2010 to Q4 2010; monthly Jan 2015 to Aug 2026.
CVR changed its monthly method in Oct 2019, so a step at that month need not be real.
Latest Aug 2026, published 22 Oct 2026. Source: CVR employment series (Årsbeskæftigelse, Kvartalsbeskæftigelse, Månedsbeskæftigelse).
| Metric | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Gross profit | 34,450 | 41,384 | 51,319 | 60,215 | 56,625 |
| Operating profit | +14,637 | +20,904 | +25,801 | +31,862 | +26,601 |
| Result for the year | +21,102 | +22,387 | +26,179 | +35,685 | +30,636 |
| Equity | 34,626 | 35,911 | 39,704 | 49,209 | 44,161 |
| Total assets | 59,220 | 66,941 | 89,760 | 92,584 | 93,278 |
| Employees (average) | 33 | 32 | 35 | 35 | 36 |
| Credit metrics (Dandex calculations) | |||||
| Gross profit growth (vækst i bruttofortjeneste) | 11% | 20.1% | 24% | 17.3% | -6% |
| EBITDA | 15,398 | 22,036 | 27,847 | 34,466 | 29,754 |
| EBITDA / gross profit (EBITDA i procent af bruttofortjenesten) | 44.7% | 53.3% | 54.3% | 57.2% | 52.6% |
| Employee growth (vækst i antal ansatte) | -2.9% | -3% | 9.4% | 0% | 2.9% |
| Net interest-bearing debt (NIBD, nettorentebærende gæld) | -16,424 | -12,079 | Not reportednote 1 | Not reportednote 1 | -23,989note 2 |
| Gearing, NIBD / EBITDA | Net cash | Net cash | Not reportednote 1 | Not reportednote 1 | Net cashnote 2 |
| ROIC (afkast af investeret kapital) | 67.3% | 77.6% | Not reportednote 1 | Not reportednote 1 | Not reportednote 3 |
| Capex (investeringer i anlægsaktiver) | 412note 4 | 10,093note 4 | 5,316note 4 | 2,817note 4 | 5,964note 4 |
| NIBD incl. group and owner balances (NIBD inkl. koncern- og ejermellemværender) | -7,395 | 1,459 | Not reportednote 1 | Not reportednote 1 | -1,491note 2 |
DKK thousands. Annual reports via XBRL. Employees are the annual report's average and may cover a group.
Credit metrics are Dandex calculations from the filed figures, not filed values; estimates are in grey with a note. Ratios are percentages and gearing a multiple. Definitions. Revenue-based rows are empty: the company reports gross profit only (bruttofortjeneste), which class B filers may. No cash flow statement: included in the group's (ÅRL § 86, stk. 4).
Annual report 2025
1 Jul 2024 to 30 Jun 2025, published 17 Dec 2025
Annual report 2024
1 Jul 2023 to 30 Jun 2024, published 18 Nov 2024
Annual report 2023
1 Jul 2022 to 30 Jun 2023, published 2 Jan 2024
Annual report 2022
1 Jul 2021 to 30 Jun 2022, published 1 Dec 2022
Annual report 2021
1 Jul 2020 to 30 Jun 2021, published 30 Nov 2021
Each registered value from the day it took effect, newest first.
Merger (Fusion), as the continuing company (Fortsættende selskab)
Demerger (Spaltning), as the demerged company (Indskydende selskab)
Demerger (Spaltning), as the demerged company (Indskydende selskab)
Demerger (Spaltning), as the demerged company (Indskydende selskab)
Demerger (Spaltning), as the demerged company (Indskydende selskab)
Demerger (Spaltning), as the demerged company (Indskydende selskab)
Demerger (Spaltning), as the demerged company (Indskydende selskab)
From CVR, read 6 Nov 2026. Text such as the signing rule and purpose is shown as registered.
32 registrations, newest first. As published by Erhvervsstyrelsen, in Danish, with people's street addresses cut to postcode and city.
Erhvervsstyrelsen har modtaget fusionsplan for den påtænkte fusion mellem CVR-nummer: 84299715 T-safe A/S (fortsættende), der tillige driver virksomhed under navnene TANDRUP WATER SOLUTIONS A/S, Johs. Tandrup A/S og CVR-nummer: 31672023 TANDRUP ERHVERVS EJENDOMME ApS (ophørende).
Der er endvidere modtaget erklæring fra vurderingsmændene om, at kreditorerne i CVR-nummer: 84299715 T-safe A/S og CVR-nummer: 31672023 TANDRUP ERHVERVS EJENDOMME ApS må antages at være tilstrækkeligt sikrede efter fusionen.
Bestyrelse:
Fratrådte:
Rolf Brynerssøn Harsløf, (formand), den 20.10.2025, Lars Christian Lund, den 20.10.2025, Brian Norup Refsgaard, den 20.10.2025, Andreas Christian Tandrup, den 20.10.2025.
Tiltrådte:
Anders Johannes Lebrinne Tandrup, den 20.10.2025, Andreas Christian Tandrup, (formand), den 20.10.2025.
Direktion:
Fratrådte:
Andreas Christian Tandrup, den 20.10.2025.
Revision:
Fratrådte:
BDO Holding VII, statsautoriseret revisionsaktieselskab, den 12.08.2025.
Tiltrådte:
CVR-NR. 45719375 BDO 2025 Statsautoriseret Revisionspartnerselskab, Havneholmen 29, 1561 København V, den 12.08.2025.
Vedtægter ændret: 25.10.2023
Nyt navn: T-safe A/S
Nyt binavn: Johs. Tandrup A/S
Slettet binavn: T-safe A/S
Vedtægter ændret: 24.11.2021
Nyt binavn: T-safe A/S
Bestyrelse:
Tiltrådte:
Lars Christian Lund, den 24.11.2021.
Revision:
Fratrådte:
GRANT THORNTON,STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, den 24.11.2021.
Tiltrådte:
CVR-NR. 20222670 BDO STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB, Havneholmen 29, 1561 København V, den 24.11.2021.
Bestyrelse:
Fratrådte:
Gorm Sig Rasmussen, den 13.01.2020.
Bestyrelse:
Fratrådte:
Jacob Peter Larsen, den 31.10.2018.
Tiltrådte:
Brian Norup Refsgaard, den 01.11.2018.
Direktion:
Fratrådte:
Hanne Margrethe Tandrup, den 25.10.2016.
Tiltrådte:
Anders Johannes Henning Tandrup, den 25.10.2016.
Bestyrelse:
Fratrådte:
Anders Johannes Henning Tandrup, den 29.10.2015.
Tiltrådte:
Jacob Peter Larsen, den 29.10.2015, Direktør Gorm Sig Rasmussen, den 29.10.2015.
Vedtægter ændret:
01.12.2014.
Slettet binavn: TANDRUP WATER SOLUTION A/S.
Vedtægter ændret:
01.12.2014.
Nyt binavn: TANDRUP WATER SOLUTIONS A/S.
Vedtægter ændret:
14.11.2014.
Regnskabsår ændret til:
01.07 - 30.06.
Omlægningsperiode:
01.01.2014 - 30.06.2014.
Selskabet er fusioneret med CVR-NR. 32781373 TWS ApS, der samtidig er opløst.
Vedtægter ændret:
15.11.2012.
Kapitalen er opdelt i klasser:
A kr. 275.000,00. B kr. 225.000,00.
Kapitalen er opdelt i klasser:
A kr. 300.000,00. B kr. 200.000,00.
Erhvervsstyrelsen har modtaget fusionsplan
for den påtænkte fusion mellem
CVR-NR. 84299715 JOHS. TANDRUP A/S (fortsættende), der tillige driver virksomhed under navnet TANDRUP WATER SOLUTION A/S.
CVR-NR. 32781373 TWS ApS (ophørende).
Kapitalejerne i.
CVR-NR. 84299715 JOHS. TANDRUP A/S.
CVR-NR. 32781373 TWS ApS, har i enighed
besluttet, at der ikke skal udarbejdes en erklæring om
kreditorernes stilling i forbindelse med fusionen.
Kreditorer, hvis fordringer er stiftet forud for
bekendtgørelsen om fusionen, og for hvilke der ikke er
stillet særskilt sikkerhed, kan anmelde deres fordringer
senest 4 uger efter at den endelige beslutning om fusion
er truffet.
Revision:
Udtrådt af revisionen:
CVR-NR. 10074169 THEILL ANDERSEN STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, den 24.04.2012.
Indtrådt i revisionen:
GRANT THORNTON,STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, Jorcks Passage 1A, 1161 København K, den 24.04.2012.
Vedtægter ændret:
13.02.2012.
Kapitalforhøjelse:
kr. 214.286,00 indbetalt ved overførte reserver / overskud, kurs 100,00.
Klasser:
A kr. 128.571,00. B kr. 85.715,00.
Selskabet er omdannet til et A/S med CVR-nr 84299715.
NAVN: JOHS. TANDRUP A/S.
ADRESSE: Gydevang 1, 3450 Allerød.
Kommune:
Allerød.
Binavn:
TANDRUP WATER SOLUTION A/S.
Kapital kr. 500.000,00.
Kapitalen er opdelt i klasser:
A kr. 328.571,00. B kr. 171.429,00.
Bestyrelse:
Direktør Rolf Brynerssøn Harsløf (formand), den 13.02.2012, Anders Johannes Henning Tandrup, den 13.02.2012, Andreas Christian Tandrup, den 13.02.2012.
Direktion:
Andreas Christian Tandrup, Revisorass Hanne Margrethe Tandrup (Økonomidirektør).
Selskabet tegnes af to bestyrelsesmedlemmer i forening, af et bestyrelsesmedlem og en direktør i forening eller af den samlede bestyrelse.
Revision:
CVR-NR. 10074169 THEILL ANDERSEN STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, Jorcks Passage 1A, 3., postboks 2247, 1162 København K.
Regnskabsår:
01.01 - 31.12.
Vedtægter ændret:
19.05.2010.
Opdeling i kapitalklasser er ophævet.
Vedtægter ændret:
19.05.2010.
Kapitalforhøjelse:
kr. 85.714,00 indbetalt kontant, kurs 5.141,00.
Kapitalen udgør herefter kr. 285.714,00.
Kapitalen er opdelt i klasser:
A kr. 200.000,00, B kr. 85.714,00.
Direktion:
Indtrådt i direktionen:
Revisorass Hanne Margrethe Tandrup (Økonomidirektør), den 18.05.2009.
Aktiver og gæld er overdraget til CVR-NR. 31672023 JT EJENDOMSSELSKAB ApS.
Erhvervs- og Selskabsstyrelsen har modtaget
spaltningsplan i henhold til anpartsselskabslovens §
67a, stk. 2 angående den påtænkte spaltning af
CVR-NR. 84299715 JOHS. TANDRUP, METALVAREFABRIK ApS.
De øvrige deltagende selskaber er et/flere
nye selskaber.
Endvidere er modtaget erklæring fra
vurderingsmændene i henhold til anpartsselskabslovens §
67a, stk. 1.
Vedtægter ændret:
19.11.2004.
Regnskabsår ændret til:
01.01 - 31.12.
Omlægningsperiode:
01.07.2004 - 31.12.2004.
Revision:
Udtrådt af revisionen:
ERNST & YOUNG STATSAUTORISERETREVISIONSAKTIESELSKAB, den 01.06.2004.
Indtrådt i revisionen:
THEILL ANDERSEN STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, Jorcks Passage Opgang A, 3., Postboks 2247 , 1019 København K, den 01.06.2004.
Revision:
Indtrådt i revisionen:
ERNST & YOUNG STATSAUTORISERETREVISIONSAKTIESELSKAB, Milnersvej 43, 3400 Hillerød, den 10.12.1999.
Revision:
Udtrådt af revisionen:
Leif Pedersen Rothmann, den 22.11.1999.
Vedtægter ændret:
31.10.1995.
Kapitalforhøjelse:
kr. 100.000,00 indbetalt ved overførte reserver / overskud, kurs 100,00,
Klasser:
A kr. 10.000,00, B kr. 90.000,00.
Kapitalen udgør herefter kr. 200.000,00.
Kapitalen er opdelt i klasser:
A kr. 20.000,00, B kr. 180.000,00.
Revision:
Udtrådt af revisionen:
Statsaut. revisor Leif Pedersen Rotmann.
Indtrådt i revisionen:
Statsaut revisor Leif Pedersen Rothmann, 2850 Nærum.
Vedtægter ændret:
28.10.1988
Kapitalen er opdelt i klasser:
A kr. 10.000,00, B kr. 90.000,00
REG.NR. ApS28406
NAVN: JOHS. TANDRUP, MATALVAREFABRIK ApS
ADRESSE: Gydevang 1, 3450 Allerød
Stiftelsesdato:
31.05.1978
Kapital:
kr. 100.000,00
Indbetalingsmåde:
kontant/i værdier kr. 100.000,00 til kurs 100,0
Direktion:
Andreas Christian Tandrup, Fabrikant Johannes Tandrup
Selskabet tegnes af en direktør alene
Revision:
Statsaut. revisor Leif Pedersen Rotmann, 3330 Gørløse
Første regnskabsår:
01.01.1978 - 30.06.1979
Regnskabsår:
01.07 - 30.06
2 registered in CVR.
P-number 1019008483Hejrevang 16, 3450 Allerød
P-number 1002691677Gydevang 1, 3450 Allerød