CVR 29310203Private limited company (ApS)Rådgivende ingeniøraktiviteter inden for produktions- og maskinteknik (711220)Kongens LyngbyFounded 13 Jan 2006
Compiled by Dandex from the Central Business Register (CVR, datacvr.virk.dk), Erhvervsstyrelsen, and annual reports filed in XBRL. Values marked Dandex estimate are computed by Dandex from that data, not registered.
Dandex is Danish company data. Connect it once and ask about NIL TECHNOLOGY ApS, or any Danish company, from your assistant, the API or the command line. Answers come from the current record: owners and the ownership network, financials year by year, and the latest registered changes.
Set Up DandexEmployees
70
CVR registry, Aug 2026
+16 (+29.6%) over 12 months
Gross profit
-14M
EUR, annual report 2025
Result
-35.2M
EUR, annual report 2025
Equity
-1.1M
EUR, annual report 2025
Radiant Opto-Electronics Corporation100% of capital and votes, since 29 Apr 2024
Thomas Haals Løndorfsince 30 Mar 2021
Brian Bilenbergsince 20 Apr 2010
Equity was negative at 31 Dec 2025: -1.1M EUR. Dandex estimate, computed 5 Nov 2026.
100% of capital and votesclass Cnotified 3 Jan 2025since 29 Apr 2024
Holders of 5% or more, from the owner register. CVR records shares in bands, not exact figures.
5% to under 10% of capital and votesclass A12 Sep 2023 to 29 Apr 2024
CVR 253919695% to under 10% of capital and votesclass Anotified 22 Jul 202030 Dec 2016 to 12 Sep 2023
CVR 307348315% to under 10% of capital and votesclass Anotified 29 Apr 202419 Aug 2014 to 29 Apr 2024
CVR 307348745% to under 10% of capital and votesclass Anotified 29 Apr 202419 Aug 2014 to 29 Apr 2024
CVR 4062866510% to under 15% of capital and votesclass B, Cnotified 3 Jan 20253 Mar 2021 to 3 Jan 2025
5% to under 10% of capital and votesclass Anotified 3 Jan 20251 Mar 2015 to 3 Jan 2025
10% to under 15% of capital and votesclass B, Cnotified 3 Jan 20253 Dec 2018 to 3 Jan 2025
15% to under 20% of capital and votesclass B, Cnotified 3 Jan 20253 Dec 2018 to 3 Jan 2025
10% to under 15% of capital and votesclass Bnotified 20 Jun 20243 Mar 2021 to 3 Jan 2025
5% to under 10% of capital and votesclass B, Cnotified 20 Jun 202426 Mar 2021 to 3 Jan 2025
CVR records founders at incorporation. It does not record whether they are alive or still involved.
13 Jan 2006 to 5 Nov 2026.
13 Jan 2006 to 5 Nov 2026.
Aug 2026, monthly: 70 employees, 61 FTE
Arrow keys move through the periods, Home and End go to the first and the latest, Escape returns to the latest.
| Period | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | Q1 2010 | Q2 2010 | Q3 2010 | Q4 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | Jan 2015 | Feb 2015 | Mar 2015 | Apr 2015 | May 2015 | Jun 2015 | Jul 2015 | Aug 2015 | Sep 2015 | Oct 2015 | Nov 2015 | Dec 2015 | Jan 2016 | Feb 2016 | Mar 2016 | Apr 2016 | May 2016 | Jun 2016 | Jul 2016 | Aug 2016 | Sep 2016 | Oct 2016 | Nov 2016 | Dec 2016 | Jan 2017 | Feb 2017 | Mar 2017 | Apr 2017 | May 2017 | Jun 2017 | Jul 2017 | Aug 2017 | Sep 2017 | Oct 2017 | Nov 2017 | Dec 2017 | Jan 2018 | Feb 2018 | Mar 2018 | Apr 2018 | May 2018 | Jun 2018 | Jul 2018 | Aug 2018 | Sep 2018 | Oct 2018 | Nov 2018 | Dec 2018 | Jan 2019 | Feb 2019 | Mar 2019 | Apr 2019 | May 2019 | Jun 2019 | Jul 2019 | Aug 2019 | Sep 2019 | Oct 2019 | Nov 2019 | Dec 2019 | Jan 2020 | Feb 2020 | Mar 2020 | Apr 2020 | May 2020 | Jun 2020 | Jul 2020 | Aug 2020 | Sep 2020 | Oct 2020 | Nov 2020 | Dec 2020 | Jan 2021 | Feb 2021 | Mar 2021 | Apr 2021 | May 2021 | Jun 2021 | Jul 2021 | Aug 2021 | Sep 2021 | Oct 2021 | Nov 2021 | Dec 2021 | Jan 2022 | Feb 2022 | Mar 2022 | Apr 2022 | May 2022 | Jun 2022 | Jul 2022 | Aug 2022 | Sep 2022 | Oct 2022 | Nov 2022 | Dec 2022 | Jan 2023 | Feb 2023 | Mar 2023 | Apr 2023 | May 2023 | Jun 2023 | Jul 2023 | Aug 2023 | Sep 2023 | Oct 2023 | Nov 2023 | Dec 2023 | Jan 2024 | Feb 2024 | Mar 2024 | Apr 2024 | May 2024 | Jun 2024 | Jul 2024 | Aug 2024 | Sep 2024 | Oct 2024 | Nov 2024 | Dec 2024 | Jan 2025 | Feb 2025 | Mar 2025 | Apr 2025 | May 2025 | Jun 2025 | Jul 2025 | Aug 2025 | Sep 2025 | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Employees | 5 | 7 | 9 | 8 | No count | No count | No count | No count | 9 | 9 | 10 | 12 | 11 | 11 | 12 | 11 | 11 | 12 | 12 | 12 | 12 | 13 | 12 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 12 | 10 | 11 | 11 | 11 | 10 | 11 | 10 | 10 | 10 | 13 | 14 | 14 | 14 | 14 | 14 | 14 | 14 | 14 | 14 | 15 | 16 | 15 | 15 | 15 | 16 | 17 | 16 | 16 | 17 | 18 | 19 | 19 | 21 | 22 | 22 | 21 | 22 | 22 | 24 | 25 | 24 | 24 | 24 | 26 | 28 | 28 | 28 | 28 | 28 | 30 | 31 | 32 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 41 | 42 | 39 | 38 | 40 | 41 | 41 | 41 | 41 | 44 | 46 | 48 | 46 | 51 | 49 | 47 | 47 | 48 | 48 | 47 | 45 | 44 | 43 | 50 | 42 | 42 | 42 | 40 | 41 | 39 | 40 | 42 | 40 | 40 | 40 | 41 | 43 | 48 | 38 | 40 | 42 | 43 | 44 | 44 | 44 | 46 | 45 | 49 | 43 | 47 | 49 | 54 | 57 | 61 | 61 | 61 | 61 | 62 | 64 | 65 | 68 | 67 | 67 | 70 |
| FTE | 3 | 5 | 8 | 8 | 7 | 8 | 8 | 9 | 9 | 8 | 8 | 9 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 11 | 11 | 11 | 10 | 11 | 11 | 11 | 11 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 9 | 9 | 9 | 10 | 9 | 9 | 9 | 12 | 13 | 14 | 14 | 14 | 13 | 13 | 13 | 14 | 14 | 14 | 15 | 14 | 14 | 14 | 14 | 15 | 14 | 14 | 16 | 17 | 18 | 18 | 20 | 20 | 21 | 20 | 21 | 21 | 22 | 25 | 24 | 24 | 24 | 25 | 27 | 28 | 27 | 28 | 28 | 30 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 34 | 35 | 36 | 36 | 35 | 32 | 33 | 34 | 35 | 35 | 35 | 38 | 39 | 42 | 39 | 44 | 44 | 42 | 43 | 44 | 44 | 43 | 41 | 40 | 37 | 42 | 36 | 36 | 37 | 34 | 36 | 34 | 33 | 34 | 32 | 32 | 33 | 33 | 34 | 38 | 31 | 32 | 34 | 36 | 37 | 38 | 37 | 40 | 39 | 40 | 38 | 41 | 41 | 47 | 46 | 50 | 51 | 51 | 51 | 54 | 54 | 55 | 58 | 56 | 57 | 61 |
| Series | Annual | Annual | Annual | Annual | Quarterly | Quarterly | Quarterly | Quarterly | Annual | Annual | Annual | Annual | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly | Monthly |
The legal entity's own headcount as CVR records it, not the annual report's average, which may cover a group. Annual 2006 to 2009 and 2011 to 2014; quarterly Q1 2010 to Q4 2010; monthly Jan 2015 to Aug 2026.
CVR changed its monthly method in Oct 2019, so a step at that month need not be real.
Latest Aug 2026, published 21 Oct 2026. Source: CVR employment series (Årsbeskæftigelse, Kvartalsbeskæftigelse, Månedsbeskæftigelse).
| Metric | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Gross profit | -2,103 | -3,102 | 1,069 | -1,225 | -14,045 |
| Operating profit | -63,808 | -13,136 | -9,022 | -12,516 | -30,708 |
| Result for the year | -61,215 | -12,099 | -9,238 | -12,707 | -35,168 |
| Equity | 163,441 | 9,938 | 684 | 20,518 | -1,055 |
| Total assets | 222,501 | 24,390 | 22,557 | 35,396 | 25,275 |
| Employees (average) | 62 | 77 | 69 | 62 | 43 |
| Credit metrics (Dandex calculations) | |||||
| Gross profit growth (vækst i bruttofortjeneste) | -159.7% | n.m.note 1 | n.m.note 1 | -214.6% | n.m.note 1 |
| EBITDA | -58,569 | -12,007 | -6,844 | -9,169 | -28,292 |
| EBITDA / gross profit (EBITDA i procent af bruttofortjenesten) | n.m.note 2 | n.m.note 2 | -640% | n.m.note 2 | n.m.note 2 |
| Employee growth (vækst i antal ansatte) | 44.2% | 24.2% | -10.4% | -10.1% | 10.3% |
| Net interest-bearing debt (NIBD, nettorentebærende gæld) | -104,150 | 519 | 14,364 | -3,813 | -11,180 |
| ROIC (afkast af investeret kapital) | -121.8%note 3 | -110.8%note 3 | -55.2%note 3 | -61.5%note 3 | -866.5%note 3 |
| Capex (investeringer i anlægsaktiver) | 34,993note 4 | 4,193 | 5,866 | 6,241 | 1,648note 4 |
| NIBD incl. group and owner balances (NIBD inkl. koncern- og ejermellemværender) | -104,150 | 519 | 14,364 | -3,813 | 9,034 |
Thousands, in each report's currency. Annual reports via XBRL. Employees are the annual report's average and may cover a group.
Credit metrics are Dandex calculations from the filed figures, not filed values; estimates are in grey with a note. Ratios are percentages and gearing a multiple. Definitions. Revenue-based rows are empty: the company reports gross profit only (bruttofortjeneste), which class B filers may. No cash flow statement: included in the group's (ÅRL § 86, stk. 4). Group figures (koncern).
Annual report 2025
1 Jan 2025 to 31 Dec 2025, published 3 Jul 2026
Annual report 2024
1 Jan 2024 to 31 Dec 2024, published 30 Jun 2025
Annual report 2023
1 Jan 2023 to 31 Dec 2023, published 20 Jun 2024
Annual report 2022
1 Jan 2022 to 31 Dec 2022, published 2 Jun 2023
Annual report 2021
1 Jan 2021 to 31 Dec 2021, published 2 Jun 2022
NIL TECHNOLOGY ApS has changed ownership. A new strategy and new needs can be expected.
Signal, a Dandex estimate. Lapses 5 Jan 2027.
Partner registered as new owner of NIL TECHNOLOGY ApS — indicates new investment.
Signal, a Dandex estimate. Lapses 6 Mar 2027.
Each registered value from the day it took effect, newest first.
From CVR, read 5 Nov 2026. Text such as the signing rule and purpose is shown as registered.
The newest 50 of 92 registrations, newest first. As published by Erhvervsstyrelsen, in Danish, with people's street addresses cut to postcode and city.
Vedtægter ændret: 31.08.2026
Bestyrelse:
Fratrådte:
Theodor Nielsen, den 01.09.2026.
Tiltrådte:
Thomas Haals Løndorf, den 01.09.2026.
Direktion:
Fratrådte:
Thomas Haals Løndorf, den 01.09.2026, Theodor Nielsen, (adm. dir), den 01.09.2026.
Tiltrådte:
Thomas Haals Løndorf, (adm. dir), den 01.09.2026.
Selskabet tegnes af bestyrelsens formand i forening med en direktør, af to bestyrelsesmedlemmer i forening med en direktør eller af den samlede bestyrelse.
Ny adresse: Nymøllevej 85, 2800 Kongens Lyngby
Til Erhvervsstyrelsens registrering af den 08.07.2025:
Erhvervsstyrelsen skal rettelig oplyse om nedenstående datering:
Fratrådte:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, CVR 33963556 den 27.06.2025.
Tiltrådte:
KPMG P/S, CVR 25578198, den 27.06.2025.
Revision:
Fratrådte:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, den 26.06.2025.
Tiltrådte:
CVR-NR. 25578198 KPMG P/S, Dampfærgevej 28, 2100 København Ø, den 26.06.2025.
Vedtægterne er yderligere ændret
Vedtægter ændret: 03.01.2025
Bestyrelse:
Fratrådte:
Jesper Lilledal Holmgaard, den 03.01.2025, Bo Ilsøe, den 03.01.2025, Jens Peter Due Olsen, (formand), den 03.01.2025, Christian René Tang-Jespersen, den 03.01.2025, Ali Abdulwahab Ali Abdulwaheb Alhasan, den 03.01.2025, Jean Adolphe Schmitt, den 03.01.2025.
Tiltrådte:
Chiang, Ping-Yu, den 03.01.2025, Wang, Yu-Chao, (formand), den 03.01.2025.
Vedtægter ændret: 03.01.2025
Kapitalforhøjelsen er besluttet den 03.01.2025.
kr. 48.752,00, indbetalt kontant, kurs 9.290,00.
Kapitalen udgør herefter kr. 1.322.865,00.
Vedtægter ændret: 03.01.2025
Kapital: kr. 1.202.545,00, delvist indbetalt. Tidligere kapital er nu fuldt indbetalt.
Kapitalforhøjelsen er besluttet den 03.01.2025.
kr. 9.405,00, indbetalt kontant, kurs 1.750,00. kr. 3.040,00, indbetalt kontant, kurs 7.840,00. kr. 6.450,00, indbetalt kontant, kurs 9.290,00. kr. 23.835,00, indbetalt kontant, kurs 10.408,00. kr. 13.882,00, indbetalt kontant, kurs 51.800,00. kr. 9.096,00, indbetalt kontant, kurs 58.600,00. kr. 5.860,00, indbetalt kontant, kurs 59.600,00.
Kapitalen udgør herefter kr. 1.274.113,00.
Vedtægter ændret: 26.12.2024
Kapitalnedsættelse besluttet 20.11.2024 er gennemført 01.01.2025.
Kapitalen udgør herefter kr. 1.202.545,00.
Vedtægterne er yderligere ændret
Vedtægter ændret: 20.11.2024
Kapitalnedsættelse besluttet 20.11.2024 henlæggelse til særlig reserve kr. 20,00 til kurs 10.100,00.
Kapitalnedsættelse besluttet 20.11.2024 henlæggelse til særlig reserve kr. 1.330,00 til kurs 11.300,00.
Kapitalnedsættelse besluttet 20.11.2024 henlæggelse til særlig reserve kr. 500,00 til kurs 18.000,00.
Kapitalnedsættelse besluttet 20.11.2024 henlæggelse til særlig reserve kr. 500,00 til kurs 10.408,00.
Virksomhedens kreditorer opfordres til at indberette deres krav til virksomheden. Kreditorerne kan kræve betryggende sikkerhed for uforfaldne krav og betaling af forfaldne krav. Krav skal indberettes senest 4 uger fra dags dato.
Vedtægter ændret: 20.11.2024
Vedtægter ændret: 21.06.2024
Erhvervsstyrelsen skal hermed meddele, at der den 12.07.2024 er foretaget ændringer i selskabets historiske legale ejerforhold. Ændringerne vedrører dato for afhændelse og erhvervelse af ejerandele og stemmerettigheder, samt størrelsen af ejerandele og antallet af stemmerettigheder.
Vedtægter ændret: 20.06.2024
Kapitalforhøjelsen er besluttet den 20.06.2024.
kr. 212,00, indbetalt kontant, kurs 58.660,00, heraf samlet indbetalt kr. 53,00.
Kapitalen udgør herefter kr. 1.204.895,00, delvist indbetalt.
Vedtægter ændret: 10.06.2024
Kapitalforhøjelsen er besluttet den 10.06.2024.
kr. 43.421,00, indbetalt kontant, kurs 68.509,92.
Kapitalen udgør herefter kr. 1.204.683,00.
Til registreringen den 03.05.2024 kapitalforhøjelse. Det meddeles, at kurserne i kapitalforhøjelserne beror på en fejl fra Erhvervsstyrelsen. Kapitalen er retteligt forhøjet med:
kr. 228.781,00, indbetalt kontant, kurs 68.497,58. kr. 106.297,00, indbetalt ved konvertering af gæld, kurs 54.799,36.
Kapitalen udgør herefter kr. 1.161.262,00.
Vedtægter ændret: 29.04.2024
Kapitalforhøjelsen er besluttet den 29.04.2024.
kr. 228.781,00, indbetalt kontant, kurs 9.184,32. kr. 106.297,00, indbetalt ved konvertering af gæld, kurs 7.347,63.
Kapitalen udgør herefter kr. 1.161.262,00.
Bestyrelse:
Fratrådte:
Vedtægter ændret: 29.09.2023
Vedtægterne er yderligere ændret
Vedtægter ændret: 21.06.2023
Vedtægter ændret: 21.06.2023
Vedtægter ændret: 31.05.2023
Vedtægter ændret: 25.05.2023
Vedtægter ændret: 29.12.2022
Vedtægter ændret: 16.12.2022
Vedtægter ændret: 18.10.2022
Kapitalforhøjelsen er besluttet den 18.10.2022.
kr. 500,00, indbetalt kontant, kurs 9.290,00.
Kapitalen udgør herefter kr. 826.184,00.
Til Erhvervsstyrelsens registrering den 01.11.2022:
Registeringen er tilbageført idet den beroede på en fejl.
Kapital: kr. 825.684,00, delvist indbetalt. Tidligere kapital er nu fuldt indbetalt.
Revision:
Fratrådte:
CROWE STATSAUTORISERET REVISIONSINTERESSENTSKAB, den 27.05.2022.
Tiltrådte:
CVR-NR. 33963556 DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, Weidekampsgade 6, 2300 København S, den 27.05.2022.
Vedtægter ændret: 15.04.2022
Vedtægter ændret: 27.12.2021
Vedtægter ændret: 28.06.2021
Kapitalforhøjelsen er besluttet den 28.06.2021.
kr. 1.330,00, indbetalt kontant, kurs 3.200,00.
Kapitalen udgør herefter kr. 825.684,00.
Vedtægter ændret: 27.05.2021
Vedtægter ændret: 26.03.2021
Kapitalforhøjelsen er besluttet den 26.03.2021.
kr. 63.994,00, indbetalt kontant, kurs 58.098,24.
Kapitalen udgør herefter kr. 824.354,00.
Vedtægter ændret: 03.03.2021
Kapitalforhøjelsen er besluttet den 03.03.2021.
kr. 254.823,00, indbetalt kontant, kurs 58.098,25.
Kapitalen udgør herefter kr. 760.360,00.
Vedtægter ændret: 01.12.2020
Vedtægter ændret: 27.11.2020
Vedtægter ændret: 14.10.2020
Vedtægter ændret: 07.10.2020
Vedtægter ændret: 03.09.2020
Kapitalforhøjelsen er besluttet den 03.09.2020.
kr. 1.520,00, indbetalt kontant, kurs 3.200,00.
Kapitalen udgør herefter kr. 505.537,00.
Vedtægterne er yderligere ændret
Vedtægter ændret: 22.07.2020
Vedtægter ændret: 22.07.2020
Kapitalforhøjelsen er besluttet den 22.07.2020.
kr. 68.768,00, indbetalt kontant, kurs 36.919,26, heraf samlet indbetalt kr. 25.388.636,72. kr. 603,00, indbetalt kontant, kurs 10.408,00, heraf samlet indbetalt kr. 150,75.
Kapitalen udgør herefter kr. 504.017,00, delvist indbetalt.
Bestyrelse:
Fratrådte:
Henrik Nielsen, (formand), den 22.07.2020, Jens Peter Due Olsen, den 22.07.2020.
Tiltrådte:
Henrik Nielsen, den 22.07.2020, Jens Peter Due Olsen, (formand), den 22.07.2020.
Direktion:
Fratrådte:
Karl Niklas Hansson, den 30.06.2020.
Vedtægter ændret: 27.12.2019
Vedtægter ændret: 19.11.2019
Vedtægter ændret: 22.10.2019
Kapitalforhøjelsen er besluttet den 22.10.2019.
kr. 6.094,00, indbetalt kontant, kurs 9.290,00.
Kapitalen udgør herefter kr. 434.646,00.
Vedtægter ændret: 17.09.2019
Vedtægter ændret: 13.09.2019
Kapitalforhøjelsen er besluttet den 13.09.2019.
kr. 3.252,00, indbetalt kontant, kurs 32.339,10.
Kapitalen udgør herefter kr. 428.552,00.
Vedtægter ændret: 29.05.2019
1 registered in CVR.
P-number 1011986362Nymøllevej 85, 2800 Kongens Lyngby
No other current company drawn.
No other current company drawn.
No other current company drawn.